Jak wykonać szybki makijaż?


Znowu stało się to samo. Zaspałaś, masz tylko pół godziny na wyszykowanie się do wyjścia, dlatego w biegu bierzesz prysznic, zarzucasz na siebie pierwsze lepsze ubrania i myślisz, jak pomalować brwi i oczy, by nie zajęło ci to więcej niż kilka minut. Na szczęście istnieją pewne triki, dzięki którym zdążyć zrobić się na bóstwo nawet w tak krótkim czasie. Zapamiętaj je, bo na pewno ci się jeszcze przydadzą.

Nie skupiaj się na szczegółach. Namalowanie długich, wyciągniętych kresek eyelinerem zajmuje sporo czasu i wymaga wprawy, więc lepiej sobie to odpuść, bo skończysz z rozmazaną linią na powiece, która w żadnym wypadku nie będzie wyglądać estetycznie. Twój makijaż musi być prosty. Zdecyduj się na przeczesanie brwi i pociągnij je ciemną kredką, a na rzęsy nałóż dwie warstwy pogrubiającego tuszu. Pomaluj jeszcze usta błyszczykiem, a twarz osyp pudrem, by nie zaczęła się świecić. Jesteś już gotowa do wyjścia, a twój makijaż zajął ci nie więcej niż pięć minut.

A jeśli zdarza ci się dość często zasypiać, możesz zainwestować w makijaż permanentny. Dzięki niemu już zawsze będziesz gotowa do wyjścia.

Warto odwiedzić: makijaż permanentny Poznań.